Гаряча лінія 0 800 50 70 35
Зворотній зв'язок

Секційні біметалеві радіатори Рода в Україні

Розширений фільтр

Біметалеві радіатори опалення - це сучасний і, в той же час, простий винахід.

Німецький виробник Roda, представляє в Україні опалювальну техніку, в тому числі:

Секційні біметалеві радіатори опалення для квартири

Радіатори біметалеві секційні в порівнянні з іншими радіаторами опалення мають одну, важливу перевагу - вони витримують значно більший тиск. А зовні, практично не відрізняються від алюмінієвих радіаторів.
Також, біметалевий секційний радіатор мають невелику вагу і високу тепловіддачу, що дозволяє їх установку в будь-якому приміщенні, будинку, офісі або квартирі.
Секційні біметалеві радіатори - найкраща заміна чавунним батареям, оскільки сама установка є набагато простіше, а зовнішній вигляд приємніше і сучасніший. І як вже говорилося вище, за характеристиками краще ніж алюмінієві радіатори опалення.
Біметал витримує від 40 до 50 атмосфер. Такі показники досягнуті завдяки новому методу лиття під тиском, а також, змішуванням двох різних металів - алюмінію і сталі.
Біметалеві секційні радіатори опалення мають ряд основних переваг, в порівнянні з іншими радіаторами:

  • в порівнянні з чавунним радіатором, біметал має тепловіддачу набагато вище (від 165 кВт до 198 кВт);
  • сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому біметалеві радіатори опалення для квартири підійде під будь-який дизайн ремонту і стильно, гармонійно його підкреслить;
  • термін експлуатації біметалевого радіатора в середньому 20 років;
  • при виробництві використовуються сучасні технологічні розрахунки.

Біметалеві радіатори для центрального опалення - ціна в Україні

Радіатор опалення біметалевий, ціна якого вказана на сайті, відразу за 10 секцій. При бажанні, секції можна розділити або, навпаки, додати, якщо це необхідно за проектом опалювальної системи.
Вибираючи радіатор біметалевий, важливо розуміти, що на ринку, це один з найбільш стійких видів радіаторів до корозії. Такі характеристики досягаються завдяки тому, що контакт з теплоносієм має безпосередньо сталь.

Ціна на радіатори опалення біметалеві може бути, як правило, в межах 2500 грн. за 10 секцій.
Але в фірмовому інтернет магазині Roda, купити біметалевий радіатор можна за 2200 гривень.

Радіатор біметалевий - трансформер під будь-який проект

Як вже говорилося раніше, секційні радіатори можна комбінувати, залежно від того, яку площу приміщення потрібно опалювати. Найчастіше, на ринку в Україні зустрічаються радіатори ціна за секцію у яких в середньому від 180 грн. до 497 грн., відповідно, що б дізнатися ціну за 10 секцій, необхідно помножити на 10.
Вартість секції біметалевого радіатора ззалежить від країни, де виробляеться радіатор, а також від технічних показників, варто розуміти, що чим нижче ціна, тим якість може бути гірше.

Купити біметалевий радіатор Roda в Україні - доставка і гарантія

Купити біметалевий радіатори можна прямо зараз, оформивши замовлення онлайн або по телефону 0800507035 і Ми доставимо його в найкоротші терміни в будь-яку точку України (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Херсон, Тернопіль, Полтава і тд.).
Велика мережа авторизованих сервісних центрів по Україні, забезпечить якісним і своєчасним технічним обслуговуванням.

Зв'яжіться з нами