Гаряча лінія 0 800 50 70 35
Зворотній зв'язок

Радіатори опалення з алюмінію ТМ Рода в Україні

Розширений фільтр

Батарея опалення алюмінієва - це сучасна частина опалювальної системи будь-якого проекту: багатоквартирного будинку, квартири, офісної будівлі або промислового приміщення.

Завдяки тому що алюмінієвий радіатор має можливість подачі теплоносія знизу або зверху, можна спроектувати систему опалення будь-якої складність, масштабу або вдосконалити, переробити стару.

Алюмінієві радіатори опалення купити в офіційному магазині RODA

Купити радіатори опалення алюмінієві за вигідною ціною і з швидкою доставкою по всій території України можна в офіційному інтернет-магазині Roda.

У нашому магазині Ви отримаєте якісну консультацію в підборі радіатора, доставку в найкоротші терміни в будь-яке місто України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ і тд.) І звичайно офіційну, безкоштовну сервісну підтримку.

Також, перш ніж купити алюмінієві радіатори опалення ціна на які формується таким чином:

 • країна виробник;
 • якість матеріалів;
 • технології виробництва;
 • технічні характеристики радіатора.

Алюмінієві радіатори Рода виробляються за сучасними німецькими технологіями, з якісного матеріалу.

Ціни на алюмінієві радіатори - вартість алюмінієвих батарей RODA в Україні

На відміну від біметалевих радіаторів, ціна на алюмінієві радіатори опалення, тих же 10 секцій, буде нижче. Але і деякі технічні характеристики можуть відрізнятися, хоча зовні вони практично однакові.

Радіатор опалення алюмінієвий, ціна якого вказана на сайті характеризується рядом певних переваг:

 • матеріал алюміній - це досить легкий метал, якого в Україні і сусідніх країнах є не малий запас. З цього можна зробити висновок, що не дивлячись на хороші технічні характеристики, ціна на алюмінієві радіатори не буде високою;
 • легка установка - не великий вага і сучасна конструкція дозволяє швидко і без особливих зусиль зробити монтаж;
 • зовнішній вигляд - дизайн алюмінієвих радіаторів впише його в будь-який інтер'єр житлових і нежитлових приміщень;
 • обслуговування - завдяки своїй структурі, легко миється і чиститься. Також, алюмінієвий радіатор покривається спеціальною порошковою, термостатичною фарбою, що не облазить, а відповідно немає необхідності в підфарбовуванні вироба;
 • висока тепловіддача - як і сталеві панельні радіатори, алюмінієві батареї сконструйовані таким чином, що б задіяти максимальну кількість повітря, свого роду, здійснюється конвекція повітря, тим самим нагрів відбувається швидше.

Відгуки алюмінієві радіатори опалення Roda

Перед будь-яким придбанням, будь-якого товару, в тому числі і алюмінієві радіатори, відгуки завжди допомагають зрозуміти, на скільки якісний виріб.

Виходячи з відгуків про алюмінієві радіатори опалення Рода, можна бути впевненим у високій якості і професійному, швидкому техобслуговуванні сервісним центром, не залежно від міста.

Так як велика мережа авторизованих сервісний центрів працює по всій території України.

Алюмінієві радіатори

Ціна алюмінієвих радіаторів з 10 секцій становить від 2199 грн. Вартість секції від 220 грн.

Алюмінієві радіатори складаються із секцій, це дає можливість ділити їх, додаючи секції або, навпаки, віднімати, підбирати радіатор під приміщення будь-якої площі і складності.

Потужність однієї секції алюмінієвого радіатора при дельта t = 70C від 180 Вт - 183 Вт

Розрахунок алюмінієвих радіаторів за кількістю секцій через стандартну формулу виглядає наступним чином: площу кімнати помножити на 100 Вт (у середньому) та розділити на потужність секції радіатора. Однак, дана формула не зовсім коректна з огляду на те, що потрібно врахувати матеріал та товщину стін, висоту стель, кількість вікон та дверей. Для того, щоб детально й точно підібрати алюмінієві радіатори розрахунок кількості секцій рекомендується звернутися до фахівців від виробника.

Алюмінієві радіатори виготовляються за допомогою лиття алюмінієвого сплаву високої якості під тиском з додаванням кремнію. Складаються із секцій, які можна додавати або віднімати, підбираючи таким чином потужність радіатора під будь-яку площу і складність приміщення.

Мають класичний та акуратний дизайн, покриті нешкідливою фарбою, яка не виділяє шкідливих речовин при нагріванні. Кожна секція тестуються під тиском не менше 20 -24 бар.

ТМ RODA пропонує кілька серій алюмінієвих радіаторів:

 1. Серія RODA NSR-37
 2. Серія RODA Force

Всі секційні радіатори ТМ RÖDA (алюмінієві і біметалічні) виробляються з боковим підключенням.

З нижнім підключенням - сталеві панельні радіатори.

Тепловіддача алюмінієвих радіаторів серій RÖDA RAL/NSR становить 192 Вт

Встановлення алюмінієвого радіатора повинен робити кваліфікований фахівець, який врахує всі нюанси опалювальної системи і самого радіатора, знає вимоги і стандарти.

У комплекті з радіаторами є інструкція від виробника, з якою потрібно ознайомитися і слідувати в момент встановлення і експлуатації в обов'язковому порядку.

Please login or register to add your quest.

Зв'яжіться з нами