Гаряча лінія 0 800 50 70 35
Зворотній зв'язок

Радіатори опалення з алюмінію ТМ Рода в Україні

Розширений фільтр

Батарея опалення алюмінієва - це сучасна частина опалювальної системи будь-якого проекту: багатоквартирного будинку, квартири, офісної будівлі або промислового приміщення.

Завдяки тому що алюмінієвий радіатор має можливість подачі теплоносія знизу або зверху, можна спроектувати систему опалення будь-якої складність, масштабу або вдосконалити, переробити стару.

Алюмінієві радіатори опалення купити в офіційному магазині RODA

Купити радіатори опалення алюмінієві за вигідною ціною і з швидкою доставкою по всій території України можна в офіційному інтернет-магазині Roda.

У нашому магазині Ви отримаєте якісну консультацію в підборі радіатора, доставку в найкоротші терміни в будь-яке місто України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ і тд.) І звичайно офіційну, безкоштовну сервісну підтримку.

Також, перш ніж купити алюмінієві радіатори опалення ціна на які формується таким чином:

  • країна виробник;
  • якість матеріалів;
  • технології виробництва;
  • технічні характеристики радіатора.

Алюмінієві радіатори Рода виробляються за сучасними німецькими технологіями, з якісного матеріалу.

Ціни на алюмінієві радіатори - вартість алюмінієвих батарей RODA в Україні

На відміну від біметалевих радіаторів, ціна на алюмінієві радіатори опалення, тих же 10 секцій, буде нижче. Але і деякі технічні характеристики можуть відрізнятися, хоча зовні вони практично однакові.

Радіатор опалення алюмінієвий, ціна якого вказана на сайті характеризується рядом певних переваг:

  • матеріал алюміній - це досить легкий метал, якого в Україні і сусідніх країнах є не малий запас. З цього можна зробити висновок, що не дивлячись на хороші технічні характеристики, ціна на алюмінієві радіатори не буде високою;
  • легка установка - не великий вага і сучасна конструкція дозволяє швидко і без особливих зусиль зробити монтаж;
  • зовнішній вигляд - дизайн алюмінієвих радіаторів впише його в будь-який інтер'єр житлових і нежитлових приміщень;
  • обслуговування - завдяки своїй структурі, легко миється і чиститься. Також, алюмінієвий радіатор покривається спеціальною порошковою, термостатичною фарбою, що не облазить, а відповідно немає необхідності в підфарбовуванні вироба;
  • висока тепловіддача - як і сталеві панельні радіатори, алюмінієві батареї сконструйовані таким чином, що б задіяти максимальну кількість повітря, свого роду, здійснюється конвекція повітря, тим самим нагрів відбувається швидше.

Відгуки алюмінієві радіатори опалення Roda

Перед будь-яким придбанням, будь-якого товару, в тому числі і алюмінієві радіатори, відгуки завжди допомагають зрозуміти, на скільки якісний виріб.

Виходячи з відгуків про алюмінієві радіатори опалення Рода, можна бути впевненим у високій якості і професійному, швидкому техобслуговуванні сервісним центром, не залежно від міста.

Так як велика мережа авторизованих сервісний центрів працює по всій території України.

Зв'яжіться з нами