Гаряча лінія 067 327 78 98
Зворотній зв'язок

Електричні конвектори Roda. Електро-конвектори для обігріву

1 799 грн
1 599 грн
1 999 грн
1 999 грн
1 799 грн
1 599 грн
1 499 грн
1 799 грн
1 599 грн
5 299 грн
5 299 грн
2 999 грн
2 899 грн
2 299 грн

Офіційний сайт обладнання для опалення ТМ Рода пропонує купити конвектори з механічним та електронним керуванням. Весь асортимент обладнання Roda відповідає європейським стандартам якості та безпеки.

Особливості конструкції конвекторів ТМ Рода

Побутові ковекційні обігрівачі - діють по принципу нагрівання повітря через природну циркуляцію. Холодне повітря в кімнаті опускається на рівень пола, після чого нагрівається нагрівальним елементом і через технологічні отвори в корпусі конвектора попадає назад у приміщення. Для більш ефективного обігріву приміщення рекомендується встановити конвектори на висоті не більше 1 метра від рівня пола. Опалювач може бути змонтован на стіну або встановлений на ніжки або активні (рухливі) опори.

Основні переваги конвекторів Рода

 • Швидкий нагрів. Практично відразу після включення ви відчуєте притоки теплого повітря в приміщення.
 • Високий ККД. Завдяки природній конвекції повітря, електроенергія не витрачається на роботу вентиляторів і кулерів, як в теплових гарматах. Вся електроенергія перетворюється в теплову з ККД до 99%.
 • Стрічковий нагрівальний елемент. Забезпечує ефективний нагрів і не сушить навколишнє повітря.
 • Висока рухливість - можливість установки конвектора на ніжки або рухливі опори з коліщатками.
 • Гнучка настройка. Всі моделі конвекторів Roda містять зручне керування, що дозволяє точно регулювати необхідну температуру у приміщенні.

По своїм конструкційним особливостям конвекційні обігрівачі можна розділити на наступні групи:

 1. За потужністю 1000, 1500, 2000, 2500 Вт. Потужність слід вибирати виходячи з площі, що обігрівається. При стандартній висоті стель, прийнято вважати, що 1000 Вт вистачає для обігріву 10 кв.м. площі.
 2. За наявності опор (ніжок). Настінного типу, підлогового типу з пасивними опорами, підлогового типу з активними (рухомими) опорами.
 3. З електронним контролем або механічним керуванням.
 4. За наявності регулюючого термостату. Моделі з термостатом дозволяють найбільш точно підтримувати задану температуру в приміщенні.
 5. За наявністю індикації температури.
 6. За типом зовнішньої поверхні: емальовані і з поверхнею із загартованого скла.

Замовити електричний конвектор Рода на офіційному сайті можна по телефону гарячої лінії або додавши товар у кошик.

Конвектори

Конвектори ТМ RODA виробляються у потужностях від 0,5 кВт до 2,5 кВт, де 1 кВт розрахований на обігрів площі 10 кв.м. Але разом з цим, розумно буде врахувати матеріал і товщину стін, висоту стель, кількість вікон та дверних прорізів. Для більш точного підбору конвектора для вашого приміщення, рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців від виробників.

Методи, за допомогою яких здійснюється регулювання конвектора відбувається двома способами:

 1. Механічний спосіб - Механічні конвектори. Вважається недорогим і практичним, регулювання температури з відхиленням в один-два градуси.
 2. Електронний спосіб - Електронні конвектори. Точніше управляє температурним режимом. Можна запрограмувати на автоматичне відключення після того, як досягне заданого значення температури. Такі конвектори сучасніші, але дорожчі.

У електричних конвекторів максимальний ККД- 90%. Вся споживана електроенергія перетворюється в тепло. Конвектор - це один з найбільш економних видів техніки.

У електричних конвекторів максимальний ККД (коефіцієнт корисної дії) - від 90%. Вся споживана електроенергія перетворюється в тепло. Тепло поширюється по приміщенню і максимально швидко його нагріває.

Які конвектори самі економічні? Електричний конвектор - це один з найбільш економних видів техніки.

Часто людей лякають звуки, які видає електричний конвектор під час своєї роботи. У більшості випадків страшного у цьому нічого немає. Якщо тріщить електричний конвектор, то причина може заключатися у перегріві металу та деформації корпусу через це. Такі ж звуки чутні і при його охолодженні.

Другою причиною може бути нагрівальний елемент, який видає тихі, але неприємні звуки. У цьому випадку потрібно вирішувати проблему, звернувшись до сервісних фахівців.

Please login or register to add your quest.

Зв'яжіться з нами