Гаряча лінія 0 800 50 70 35
Зворотній зв'язок

Сталеві жаротрубні твердопаливні котли Roda в Україні

90 399 грн
79 399 грн
70 699 грн
63 299 грн
76 199 грн
65 099 грн
57 299 грн
52 899 грн
106 299 грн
93 399 грн
84 799 грн
80 499 грн

Німецька торгова марка Roda представляє в Україні сталеві жаротрубні твердопаливні котли.

Сталевий твердопаливний котел Роду виробляються в Туреччині за сучасними німецькими технологіями, завдяки яким може мати ККД до 90%.

Сталевий твердопаливний котел - конструкція

Сталевий твердопаливний котел призначений для опалення різних видів приміщень (житлових будинків, промислових будівель).

Конструкція обладнання являє собою триходовий жаротрубний теплообмінник з водонаповнених стінками.

Залежно від моделі, сталеві жаротрубні котли Роду можуть бути як з ручним завантаженням палива, так і з автоматичною.

Жарові труби теплообмінника і, безпосередньо, сама камера згоряння зроблені з котельної жаростійкої стали, товщина стін яких не нижче 4 мм. Даний показник впливає на якість виробу і гарантує більш тривалий термін експлуатації.

Кожна жарова труба оснащена спіральним турбулізаторами, який, в свою чергу, значно збільшує ККД твердопаливного котла.

Жаротрубний котел принцип дії і роботи

Сталевий жаротрубний котел має високий рівень ККД, завдяки своїй конструкції.

Як згадувалося вище, в жарових трубах встановлені спіральні турбулізатори, які збільшують шлях проходження гарячої пари. Завдяки чому передають більше енергії тепла теплоносію.

Розглянемо принцип дії і роботи жаротрубного твердопаливного котла: продукт згоряння твердого палива піднімаються до першого ходу, нижньої частини трубної дошки, після чого потрапляє в другій хід, в трубчастий теплообмінник і виходять в димохід. У цей час відбувається нагрів теплоносія - води.

Перш ніж придбати жаротрубний котел, важливо пам'ятати, що для коректної та ефективної роботи твердопаливного котла його потужність повинна відповідати площі і тепловтратам приміщення.

Якщо потужність котла буде менше, ніж необхідно для приміщення - температура буде недостатньою для забезпечення комфортного клімату. А при використанні котла більшої потужності, буде утворюватися конденсат і смола.

Зв'яжіться з нами