Гаряча лінія 0 800 50 70 35
Зворотній зв'язок

Сталеві жаротрубні твердопаливні котли Roda в Україні

Німецька торгова марка Roda представляє в Україні сталеві жаротрубні твердопаливні котли.

Сталевий твердопаливний котел Роду виробляються в Туреччині за сучасними німецькими технологіями, завдяки яким може мати ККД до 90%.

Сталевий твердопаливний котел - конструкція

Сталевий твердопаливний котел призначений для опалення різних видів приміщень (житлових будинків, промислових будівель).

Конструкція обладнання являє собою триходовий жаротрубний теплообмінник з водонаповнених стінками.

Залежно від моделі, сталеві жаротрубні котли Роду можуть бути як з ручним завантаженням палива, так і з автоматичною.

Жарові труби теплообмінника і, безпосередньо, сама камера згоряння зроблені з котельної жаростійкої стали, товщина стін яких не нижче 4 мм. Даний показник впливає на якість виробу і гарантує більш тривалий термін експлуатації.

Кожна жарова труба оснащена спіральним турбулізаторами, який, в свою чергу, значно збільшує ККД твердопаливного котла.

Жаротрубний котел принцип дії і роботи

Сталевий жаротрубний котел має високий рівень ККД, завдяки своїй конструкції.

Як згадувалося вище, в жарових трубах встановлені спіральні турбулізатори, які збільшують шлях проходження гарячої пари. Завдяки чому передають більше енергії тепла теплоносію.

Розглянемо принцип дії і роботи жаротрубного твердопаливного котла: продукт згоряння твердого палива піднімаються до першого ходу, нижньої частини трубної дошки, після чого потрапляє в другій хід, в трубчастий теплообмінник і виходять в димохід. У цей час відбувається нагрів теплоносія - води.

Перш ніж придбати жаротрубний котел, важливо пам'ятати, що для коректної та ефективної роботи твердопаливного котла його потужність повинна відповідати площі і тепловтратам приміщення.

Якщо потужність котла буде менше, ніж необхідно для приміщення - температура буде недостатньою для забезпечення комфортного клімату. А при використанні котла більшої потужності, буде утворюватися конденсат і смола.

Зв'яжіться з нами