Гаряча лінія 067 327 78 98
Зворотній зв'язок

Непрямий бойлер RODA - Водонагрівач непрямого нагріву

98 799 грн
102 999 грн
86 099 грн
91 199 грн
30 399 грн
59 999 грн
25 899 грн
40 499 грн
44 299 грн
22 399 грн
26 999 грн
29 699 грн
30 199 грн
17 499 грн
21 099 грн
26 199 грн
28 699 грн
15 599 грн
18 199 грн
12 899 грн

Непрямі водонагрівачі мають чудові робочі параметри і технічні можливості.

Дане обладнання, за рахунок своїх можливостей, є унікальним, часто має циліндричну форму, з вбудованим змійовиком (теплообмінником). Це дозволяє нагрівати воду самостійно, завдяки опаленню.

Бойлер непрямого нагріву може постійно підтримувати високу температуру, тим самим забезпечувати великим запасом гарячої води.

Сьогодні, це оптимальне рішення забезпечення гарячою водою приватних будинків, котеджів, окремих квартир з автономним опаленням.

Непрямий бойлер ціна: вартість бойлера непрямого нагріву

Електричний бойлер непрямого нагріву ціна на який вказана на фірмовому сайті Рода, як правило має великий обсяг бака.

Іншими словами, завдяки не малому обсягу бака, його називають ємнісний водонагрівач непрямого нагріву.

Ціна на бойлер непрямого нагріву Roda стартує від 6499 гривень.

Відповідно ціна змінюється пропорційно обсягу бака і кількості змійовиків. В одних моделях встановлений один змійовик, в інших - два.

Що таке бойлер непрямого нагріву

Розберемо детальніше, що таке бойлер непрямого типу - це спеціальне обладнання, яке здійснює нагрів води для побутового використання, декількома способами:

  1. Електричний нагрів. Нагрівання води здійснюється електричним ТЕНом. Для порівняння, принцип роботи непрямого водонагрівача електричним способом, такий самий, як і у електричного чайника або звичайного кип'ятильника.
  2. Нагрівання від системи опалення. Даний спосіб нагріву здійснюється вбудованими змеевиками (теплообмінниками), які підключені до опалювальної системі. Теплоносій (вода) проходячи через змійовик, передає тепло на воду, яка знаходиться в баку.

Подібні водонагрівачі можуть експлуатуватися для забезпечення гарячою водою на кілька об'єктів і точках водозабору. Оскільки вода нагрівається постійно і заздалегідь, а відповідно, при необхідності, може подаватися в будь-який момент і в великому обсязі.

Дані бойлери можуть використовуватися не тільки в побуті, а й у промислових господарствах, готелях, фермах, авто мийках, пральнях і тд.

Непрямі водонагрівачі можуть швидко нагріти воду в досить великому обсязі, мають потужними теплообмінниками нагріву води і великий бак для рідини.

А найголовніше, в використанні прості, ефективні, вигідні, довговічні.

Що таке непрямий нагрів

Розглянемо детально,, що таке непрямий нагрів води - це нагрівання води від кількох, незалежних один від одного джерел.

Як правило, один варіант - електричний, тобто нагрів здійснюється від електричного ТЕНа.

А інший варіант нагріву здійснюється від теплоносія контуру опалення, а це або централізоване опалення, автономний газовий котел или твердопаливний котел или геліосистеми.

Бак непрямого нагріву води підключається до системи опалення та до мережі електрики. Непрямий нагрів є досить економним способом, а також, простий в експлуатації і обслуговуванні.

Як працює бойлер непрямого нагріву електричний

Бойлери непрямого нагріванням підключається таким чином: відбувається свого роду циркуляція в системі котел - теплообмінник - трубопровід - котел.

Вода опалення виступає теплоносієм, який віддає частину тепла воді в баку, тим самим нагріває її до необхідної температури.

Даний цикл можна прирівняти процесу стандартного опалення: тільки в якості радіатора (батареї) виступає змійовик (теплообмінник), а вода, яку нагріває бойлер виступає замість повітря.

Трубчасті теплообмінники, зазвичай виконані з кераміки, а в бойлерах встановлено індикатори температурного режиму. Користувач має можливість контролювати і регулювати рівень температури самостійно і не замислюватися про економію обсягу води.

Водонагрівачі непрямі, виробляються найчастіше підлогового типу (вертикальні або горизонтальні), але також бувають і навісні, але за обсягом обмежуються до 200 літрів.

Накопичувальний бойлер непрямого нагріву води

Бойлер гарячої води непрямого нагріву досить безпечні у використанні. Практично будь-який накопичувальний водонагрівач непрямого нагріву захищений запобіжним клапаном, клапаном надлишку тиску і загрози перегріву.

Сам бак робиться з листової, високоякісної нержавіючої сталі або зі склокераміки, покритою спеціальною емаллю з різним напиленням.

Часто мають верхню теплоізоляцію (кожух), який забезпечує затримку тепла і тим самим подовжує дію виставленої температури води в баку.

Завдяки всім цим особливостям, водонагрівач накопичувальний непрямого нагріву по праву вважається одним з найбільш економних обладнання із забезпечення гарячою водою будинки, промислові будівлі і тд.

Продаж бойлерів непрямого нагріву - водонагрівачі

Купити бойлер ГВП непрямого нагріву можна оформивши замовлення на фірмовому магазині опалювальної техніки Roda.

По всій території України здійснюється адресна безоплатна доставка, в максимально стислі терміни - 1-3 дні.

Також, комбінований бойлер непрямого нагріву можна купити по телефону 0800507035 і отримати повну консультацію.

Зв'яжіться з нами